Wszystko w porządku

Fabuła filmu przedstawia parę kobiet w średnim wieku – Nic i Jules, które wychowują dwoje nastoletnich dzieci – Joni i Lasera na przedmieściach Los Angeles. Wszystko układa się dobrze aż do 18 urodzin Joni, która za namową brata postanawia odnaleźć ich biologicznego ojca. Na początku pełna obaw, Joni kontaktuje się z bankiem nasienia, gdzie otrzymuje kontakt do Paula – właściciela restauracji, rozrywkowego i ciekawego gościa, który wyraża chęć poznania dzieci, o których nie miał pojęcia. Paul wdziera się niczym burza w spokojne życie rodziny, burząc dotychczasowy porządek i zagrażając stabilności rodzinnego domu swoich pociech.

Plusy: Świetne aktorstwo z wyczuwalną chemią między Nic i Jules. Ale trudno byłoby spodziewać się kiepskiej gry po Annette Benning i Julianne Moore. Również Mark Ruffalo poradził sobie świetnie. Młodzi aktorzy – Mia Wasikowska i Josh Hutcherson wypadli bardzo wiarygodnie i profesjonalnie. Poza tym film jest bardzo dynamiczny i przykuwa uwagę widza.

Minusy: Trudno ocenić, czy to komedia romantyczna, czy dramat familijny. Zwłaszcza pod koniec. Ale ostatecznie wydaje się spójny i prawdziwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *